Każde miejsce tworzą ludzie. Czy jest to przedszkole, szkoła czy też międzynarodowa korporacja. Ludzie nadają charakter danemu miejscu. Poznaj naszą kadrę – ludzi, którzy kochają drugiego człowieka (zwłaszcza tego najmniejszego)…

Katarzyna Krysztofiak-Torzewska – psycholog i anglista (obydwa kierunki ukończone na Uniwersytecie Wrocławskim). Ukończone studia podyplomowe z zakresu Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej oraz Zarządzania Oświatą. Dyplomowany nauczyciel Montessori. Ukończone studia podyplomowe pt. „Pedagogika Marii Montessori. Edukacja i terapia w przedszkolu.”  Z wieloletnim doświadczeniem w dziale HR w międzynarodowej korporacji (łowca talentów i trener wewnętrzny). Ponadto nauczyciel języka angielskiego (od dzieci przedszkolnych aż po osoby dorosłe) i psycholog szkolny. Prywatnie szczęśliwa mama dwójki dzieci, zwolenniczka „Rodzicielstwa bliskości” i miłośniczka podróżowania.

 

Maria Ziółek – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z 33-letnim stażem pracy. Dyplomowany nauczyciel Montessori. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu Wychowania Fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Ukończone studia podyplomowe pt. „Pedagogika Marii Montessori. Edukacja i terapia w przedszkolu”. Większość pracy zawodowej poświęciła nauczaniu dzieci. W latach 1992 – 1995 brała udział w eksperymencie pedagogicznym prowadzonym przez Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu dotyczącym integracji pedagogicznej. Eksperyment zakończył się sukcesem. Spod jej skrzydeł wyszły rzesze szczęśliwych, zmotywowanych i wierzących w swoje możliwości dzieci.

 

Sylwia Komodzińska – absolwentka 5-letnich studiów magisterskich z zakresu Pedagogiki Wczesnoszkolnej. Praca z dziećmi to jej pasja. Swoje doświadczenie zdobywała pracując z dziećmi od 0 do 10 lat.  W ciągu ostatnich dwóch lat zdobyła doświadczenie w pracy metodą M.Montessori z dziećmi w wieku przedszkolnym. W swoim życiu kieruje się przede wszystkim miłością do dziecka i wiarą w każde z nich. Dba o to, by każde dziecko miało prawo do uśmiechu, samodzielności, wiary w siebie oraz prawo zarówno do sukcesu jak i błędu. Stara się odkrywać dziecięce potencjały i stwarzać warunki dla ich wszechstronnego rozwoju. Prywatnie jest mamą 18-letniej Natalii, interesuje się podróżami. Lubi czytać książki i odpoczywać na łonie natury.

 

Karolina Ziółek – ukończyła studia na kierunku Pedagogika (specjalność: Edukacja Europejska) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest osobą pogodną i otwartą. Interesuje się zdrowym i racjonalnym odżywianiem. Wolny czas lubi spędzać z rodziną, oglądając filmy, czytając książki a także przygotowując wartościowe i zdrowe posiłki dla swoich bliskich. W naszej placówce będzie dla Państwa przewodnikiem po wszelkich zawiłościach administracyjnych oraz stróżem zdrowej, wartościowej i zbilansowanej diety.